Организатор за садови и тави PXRack за кабинет, 6 нивоа засновани на Организатор на Пан Организатор за под кабинет, организатор на тенџере за организација на кујна и ск
  • Неодамнешно

Организатор за садови и тави PXRack за кабинет, 6 нивоа засновани на Организатор на Пан Организатор за под кабинет, организатор на тенџере за организација

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Ажуриран дизајн за поголема стабилност】 Овој прилагодлив организатор на тенџере и тава за кабинет може да остане супер стабилен за време на употребата Фиксната база на дното поврзана со средните загради обезбедува извонредна рамнотежа за целиот решетка, така што нема да имате грижа за паѓање. Секој делител е прикажан со дизајн на Snap-On и лесно може да се прилагоди висината што ја сакате. 【Повеќенаменска апликација】 Нашите парчиња PXRack садови и тави за организатор за под -кабинет за повеќекратни намени; Лесно и брзо склопување на 2 начини на DIY : вертикална од едната страна или од двете страни; Само вметнете ги разделувањето во слотовите на решетката, толку лесна инсталација. Може да се користи на кујната countertop, внатре во кабинетот, бањата и секој рамен под. 【Супер цврста структура】 надградена тешка конструкција на железо ги држи вашите скапоцени садови и тави стабилно и безбедно. Овој организатор на решетката нема да попушти, искриви или 'рѓа и е многу лесен за чистење. 6-те пластични нозе на пијалаци бидете сигурни дека решетката се лизга и држете ја површината подалеку од изгребана. Дефинитивно вашиот одличен помошник во организација за готвење. 【Поставете ги сите садови и тави】 Организаторот за тенџере и тава е погоден за сите тави, садови во вашата колекција за готвење, мали или големи. Можете лесно да ги прилагодите нивоата за да сместат 6 или повеќе (наредени) садови, тави, капаци, листови за печење, ленти за сервирање, садови, табли за сечење, итн. Потребно е на дното. Ставете го вашиот сад за готвење на оваа решетка, добивајќи ги сите производи за готвење на секој дострел додека готвите, постигнете уредна и чиста кујна со решетката за организатор на тенџере PXRack. 【Ажуриран дизајн за поголема стабилност】 Овој прилагодлив организатор на тенџере и тава за кабинет може да остане супер стабилен за време на употребата. Фиксната база на дното поврзана со средните загради обезбедува извонредна рамнотежа за целиот решетка, така што нема да имате грижа за паѓање. Секој делител е прикажан со дизајн на Snap-On и лесно може да се прилагоди висината што ја сакате.