фиока за целосна ткаенина на Icube
  • Неодамнешно

фиока за целосна ткаенина на Icube

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Атрактивен вселенски сад со функционален и декоративен очен, совршен на полиците или само по себе Вметнување на дното на панелот за да се осигура дека фиоката е стабилна и ја одржува формата. Направено да се вклопи во вашиот систем за паметни складишта на Icube. Пакува рамни за лесно складирање кога не се во употреба.5" (W) x 13 "(D). Атрактивен вселенски сад со функционален и декоративен очен, совршен на полиците или сама по себе. Вметнување на дното на панелот за да се обезбеди фиоката е стабилна и одржува форма. да се вклопи во вашиот систем за паметни складишта на icube. Пакува рамни за лесно складирање кога не се во употреба. Димензии : 12,5 "(ч) x 12.5" (w) x 13 "(г). Кажете му збогум на нередот и здраво на стил со овие економски и функционални канти за складирање. Разновидна и издржлива, целосната фиока за ткаенини доаѓа во најразлични бои, така што можете да се мешате и да се совпаѓаат за да се координираат со вашиот личен стил.