Преклопна торба за рамо торбичка за еднократна употреба на намирници за намирници, торба за торба за торба за работа, плажа, теретана и јога цвет
  • Неодамнешно

Преклопна торба за рамо торбичка за еднократна употреба на намирници за намирници, торба за торба за торба за работа, плажа, теретана

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Голем капацитет и издржливост】 Оваа торба за намирници што може да се употреби има голем капацитет Неговата распространета големина е 11*9,5*15. Може да носи тежина од околу 45 килограми и може да замени 2-3 традиционални кеси за намирници. Широко користени во домашен шопинг, дневни торби за работа, торбички за работа на колеџ, итн. 【Лесно се склопува и носи-торбата за еднократно купување е дизајнирана со вградена торбичка, за да можете да ги преклопите кога не ми треба. Торбата за еднократна употреба е само 7,9*4,1in откако ќе биде склопена, што е доволно мало за да се вклопи во вашиот џеб, училишна торба, па дури и чанта. Слободно можете да го фрлите во вашиот паричник, автомобил или дури и во џебот, така што кога ви треба торба, секогаш имате подготвена торба. 【Повторувачки и еколошки - Оваа торба за купување може да се користи постојано, што ќе ви помогне да ја намалите количината на користена пластика и да придонесете за заштита на околината на Земјата. Со употреба на торби за купување на еднократно, ќе и ’дадеме на Земјата зелена и здрава иднина и ќе живееме еколошки живот. 【Дизајн】 Надворешноста на оваа торба за ленти за рамо е дизајниран со џеб со патент, што е погодно за складирање на мали предмети како што се клучеви, промени и картички. Проширениот дизајн на лентата за рака може да го намали притисокот на рамото и да спречи болка во рамото предизвикана од носење тешки предмети долго време. 【Одржување】 Оваа торба за тота може да се избрише со влажна крпа кога е валкана. Оваа торба за купување се препорачува да биде измиена со рака и обесена за сушење на воздухот и може да се пегла на ниска температура. Белење или прицврстување не се препорачува. 【Голем капацитет и издржливост】 Оваа торба за намирници што може да се употреби има голем капацитет. Неговата распространета големина е 11*9,5*15. Може да носи тежина од околу 45 килограми и може да замени 2-3 традиционални кеси за намирници. Широко користени во домашен шопинг, дневни торби за работа, торбички за работа на колеџ, итн. 【Лесно се склопува и носи-торбата за еднократно купување е дизајнирана со вградена торбичка, за да можете да ги преклопите кога не ми треба. Торбата за еднократна употреба е само 7,9*4,1in откако ќе биде склопена, што е доволно мало за да се вклопи во вашиот џеб, училишна торба, па дури и чанта. Слободно можете да го фрлите во вашиот паричник, автомобил или дури и во џебот, така што кога ви треба торба, секогаш имате подготвена торба. 【Повторувачки и еколошки - Оваа торба за купување може да се користи постојано, што ќе ви помогне да ја намалите количината на користена пластика и да придонесете за заштита на околината на Земјата.