сад за рак од рак 250455
  • Неодамнешно

сад за рак од рак 250455

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Tokui : 3,7 x 4,8 инчи (9,5 x 12,2 cm), 12,2 fl oz (360 ml); Уста на свињи : 2,7 x 1,3 инчи (6,9 x 3,4 см) Големина на кутијата : 7,1 x 6,3 x 3,9 инчи (18 x 16 x 10. Спецификации : рерна/- машина за миење садови/ безбедна микробранова безбедна.2 fl Oz (360 ml)/ 2. Материјал : порцелан; земја на потекло : Јапонија; Спецификации на производот : Поради природата на грнчарството, може да има разлики во бојата, големината и тежината, во зависност од условите на печка и температура, ве молиме, бидете свесни за. Токуи : 3,7 x 4,8 инчи (9,5 х 12,2 см), 12,2 фл Оз (360 мл); уста на свиња : 2,7 x 1,3 инчи (6,9 х 3,4 см). Големина на кутијата : 7,1 x 6,3 x 3,9 инчи (18 x 16 x 10. Спецификации : Орна/- машина за миење садови/ безбеден микробранова безбедна.2 FL Oz (360 ml) / 2. Материјал : порцелан; земја на потекло : Јапонија; спецификации на производи : Поради природата на грнчарството, може да има разлики во бојата, големината и тежината, во зависност од условите на печка и температура Ве молиме, бидете свесни.