Пролетен Готвач-Чаши За Мерење Од Нерѓосувачки Челик, Кујнски Алатки Со Лесни За Читање Ознаки за Мерење На Суви Или Течни Состојки, Сет од 7
  • Неодамнешно

Пролетен Готвач-Чаши За Мерење Од Нерѓосувачки Челик, Кујнски Алатки Со Лесни За Читање Ознаки за Мерење На Суви Или Течни Состојки, Сет од 7

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уживајте Во Јадењата Со Подобар Вкус-Точните мерења ви помагаат да ги направите рецептите попрецизно и да добиете подобар краен резултат Важно е и при мерење на храната за слабеење. Овие се дизајнирани за прецизност за да можете да ја постигнете конзистентноста со вашата подготовка за храна што отсекогаш сте ја сакале. Стилски Комплет Што Ќе Сакате да Го Покажете - прекрасниот изглед на овој комплет ќе ја подобри секоја колекција кујнски алатки. Изработен од цврст, издржлив нерѓосувачки Челик 304 кој е отпорен на ' рѓа и дамки. Чашите имаат дури и лесно истурање. Целиот комплет е безбеден за Миење Садови и доаѓа со Доживотна Гаранција. Немојте Да Бидете Оставени Да Ги Погодувате Износите-вредностите за Мерење се врежани на рачките и во сад и Во Метричките единици, така што тие нема да се тријат или исчезнат. Тие се јасно обележани и лесни за читање за да помогнат да заштедите време и енергија.