Анолон Напреден Тврд Анодизиран Нелеплив Сет За Тава / Комплет Тава За Пржење / Сет За Тврда Анодизирана Тава - 10 Инчи И 12 Инчи, Кафеава Бронза, 2 Брои
  • Неодамнешно

Анолон Напреден Тврд Анодизиран Нелеплив Сет За Тава / Комплет Тава За Пржење / Сет За Тврда Анодизирана Тава - 10 Инчи И 12 Инчи,

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

КОМПЛЕТОТ ЗА ТАВА ВКЛУЧУВА : 10-Инчна Тава за Пржење и 12-Инчна Тава за Пржење БЕЗБЕДНА РЕРНА : безбедна рерна на 400°F, тави за пржење тешка тврдо елоксирана конструкција промовира рамномерно и ефикасно загревање со секоја употреба. МОДЕРНИ ДИЗАЈНИРАНИ САДОВИ за ГОТВЕЊЕ : Елегантни и модерни, бронзените нелепливи екстериери додаваат безвременски допир на стил. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ НЕЛЕПЛИВИ ФРИПАНИ : нелепливиот Со Врвен квалитет е долготраен и метален прибор безбеден со супериорно ослободување храна и чистење без напор. ЦВРСТИ РАЧКИ со ДВОЈНА ЗАНИТВАМ : рачките За Сурегрип На Анолон се двојно заковани за дополнителна цврстина, координирани во боја и дизајнирани за удобно разбирање. Температура безбедна за рерна : 400°F. квинтесенцијален тим Во секоја кујна, анолон напредните бронзени тврди елоксирани нелепливи тави за пржење од 10 инчи и 12 инчи имаат тешка тврдо елоксирана конструкција која промовира рамномерно и ефикасно загревање. Користете една тава за да подготвите омлет од сланина и чедар, а другата за да готвите крцкав хаш од компир за викенд бранч. Елегантни и модерни, Бронзените Нелепливи екстериери додаваат безвременски допир на стил на секој кујнски декор. Нелепливите ентериери со врвен квалитет се долготрајни и безбедни за метални прибор и го прават чистењето без напор.