DVTEL стакло за зачинување тегла за кујна за лекување на домаќинства сет сол зачинети кутии кутии за складирање кутија за зачинето шише може кујна
  • Неодамнешно

DVTEL стакло за зачинување тегла за кујна за лекување на домаќинства сет сол зачинети кутии кутии за складирање кутија за зачинето

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ Материјал со висок квалитет ★ Нашите тегли за складирање се изработени од висок квалитет, БПА бесплатно и поздраво од пластичните тегли Полесно и повеќе отпорно на топлина од обичното стакло. Тие се многу издржливи и не се лесно скршени. ★ Добро запечатување ★ Со капакот за запечатување, храната е повеќе херметичка, одржувајќи ја свежа и суво, а водата нема да тече надвор. Капакот е запечатен за свежина и може да се чува долго време!. ★ Лесно за чистење ★ Контејнерот е безбеден машина за миење садови. И избришете чиста со влажна крпа или измијте со сапун и исплакнете со вода. Можете лесно да го отстраните херметичкото капаче од секој сад и да го измиете. ★ Одличен подарок ★ Овие разноврсни кутии за складирање се неопходен додаток за дома и кујна. Тие се исто така одлични подароци за соседите, семејството и пријателите. Тие ќе бидат многу среќни!. ★ Нашето ветување : 100% задоволство и пари. Ако имате какви било прашања, можете да ни испратите е -пошта и ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа. ★ Материјал со висок квалитет ★ Нашите тегли за складирање се изработени од висок квалитет, БПА бесплатно и поздраво од пластичните тегли. Полесно и повеќе отпорно на топлина од обичното стакло. Тие се многу издржливи и не се лесно скршени. ★ Добро запечатување ★ Со капакот за запечатување, храната е повеќе херметичка, одржувајќи ја свежа и суво, а водата нема да тече надвор. Капакот е запечатен за свежина и може да се чува долго време!. ★ Лесно за чистење ★ Контејнерот е безбеден машина за миење садови. И избришете чиста со влажна крпа или измијте со сапун и исплакнете со вода. Можете лесно да го отстраните херметичкото капаче од секој сад и да го измиете. ★ Одличен подарок ★ Овие разноврсни кутии за складирање се неопходен додаток за дома и кујна.

Product name:
airtight jar
Condition:
100% Brand New
Material:
Glass
Color:
White
Size:
7.5cm*11cm
Capacity:
300ml * 3 / 300ml * 4
Product dimensions are measured manually and there may be small errors. beg to be excused.:
Decorations shown in the product pictures are not included in the delivery.:
Our store will give you the best service and make you feel the warmth of home, if you have any questions, please send us an email, we will reply as soon as possible within 24 hours. :