Kuber Industries PVC гардероба кујна полица за фиоки со 10 метри ролна -CTKTC29128
  • Неодамнешно

Kuber Industries PVC гардероба кујна полица за фиоки со 10 метри ролна -CTKTC29128

DEN 99.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : злато, име на големина : стандард Содржина на пакетот : ПВЦ гардероба кујна фиока полица Мат 10 метар ролна. Упатства за нега : миење на рацете, не бели, не милувајте суво, не пеглајте. И покрај тоа што сосот и маслото се истураат, тој нема да навлезе во филмот на дното. Материјал : ПВЦ, големина : 46x1000 см. Големина на ролна од 10 метри. Апсорбирајте и распаѓајте мирис, ограничете ја репродукцијата на бактериите. И покрај тоа што сосот и маслото се истураат, тој нема да навлезе во филмот на дното. Мекиот материјал има одредени заштитни ефекти врз апаратот, кабинетот и фиоката. Може да се сече на различни форми со ножици според големината што ја сакате. Овие душеци се не лизгава мат и не лепат душеци.