Гретд сина и бела затегнување рачно изработена глазура од глазура од керамички чај од чај 1 садот 4 чаши церемонија на чај
  • Неодамнешно

Гретд сина и бела затегнување рачно изработена глазура од глазура од керамички чај од чај 1 садот 4 чаши церемонија на чај

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : порцелан Боја : Како што се прикажува сликата. Занает : Рачно изработен. Погоден за : чај/црн чај/миризлива чај/олонг/пуер/дахонгпао/вратоврска гуанин/сок од пиво и препорачано семеен чај или дневна професионална употреба. Карактеристики : Лесен за употреба и удобно. Опции за семејна употреба, патување и подароци. Тип : чај поставен материјал Тип : керамикматеријал : керамикматеријал : порцеланКолур : како што сликата е прикажано : рачно за : чај/црн чај/миризлива чај/олонг/пуер/дахонгпао/вратоврска гуанин/сок од пиво и препорачано семеен чај или дневна професионална употреба. : Лесен за употреба и удобно. Опции за семејна употреба, патувања и подароци. Поради разликите во светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку различна од сликата. Ве молиме, оставете разлика од 0,1-0,3 см поради рачното мерење.