Организатор на мијалник за мијалник Hyzaphix Caddy Absorbing Water Instant Dry Sponge Sponge Soap Cup Cup Brancher Организатор за бања и кујна, сива
  • Неодамнешно

Организатор на мијалник за мијалник Hyzaphix Caddy Absorbing Water Instant Dry Sponge Sponge Soap Cup Cup Brancher Организатор

DEN 287.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Организатор на сив инстант сув мијалник : Овој инстант сув мијалник може да се исуши за само неколку минути, и брзо да се исуши перницата за да се задржи шалтерот уредно и суво Материјал : Направено од природна дијатомска кал и растителни влакна. Малите дупки во рамките на дијатомската почва ја прават неверојатна апсорпција на вода. Со нозе од не'рѓосувачки челик од 4 парчиња : нозете од не'рѓосувачки челик со гума дно Подигнете ја базата на диатомитските крајбрежни места подалеку од countertop и промовирајте брзо сушење за да ги намалите дамките на водата на countertop. Лесно за склопување : Овој кади е лесен за склопување. Заштедува простор на бројачот за бања и го подобрува целокупниот изглед на собата. Широка апликација : Можете да ставите четка за заби, производи за нега на кожата, четка, лосион, чаши или сапун на оваа лента за броја за брзо сушење. Користете како држач за сунѓер, организатор на кујнски мијалник или шалтер за бања каде било!. Организатор на сив инстант сув мијалник : Овој инстант сув мијалник може да се исуши за само неколку минути, и брзо да се исуши перницата за да се задржи шалтерот уредно и суво. Материјал : Направено од природна дијатомска кал и растителни влакна. Малите дупки во рамките на дијатомската почва ја прават неверојатна апсорпција на вода. Со нозе од не'рѓосувачки челик од 4 парчиња : нозете од не'рѓосувачки челик со гума дно Подигнете ја базата на диатомитските крајбрежни места подалеку од countertop и промовирајте брзо сушење за да ги намалите дамките на водата на countertop. Лесно за склопување : Овој кади е лесен за склопување. Заштедува простор на бројачот за бања и го подобрува целокупниот изглед на собата. Широка апликација : Можете да ставите четка за заби, производи за нега на кожата, четка, лосион, чаши или сапун на оваа лента за броја за брзо сушење.