Кошар за еднократно шопинг шарен паун преносен преклопен пикник намирници кеси за перење алишта за торба за торба за купување корпа за торбички
  • Неодамнешно

Кошар за еднократно шопинг шарен паун преносен преклопен пикник намирници кеси за перење алишта за торба за торба за купување корпа за торбички

DEN 447.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

300d Оксфордска крпа 【Голем капацитет】 22. Големата торба за корпи за шопинг ви овозможува да спакувате храна, пиење и сите предмети што ги сакате кога сте на шопинг или играте. 【Материјал】 Оваа торба за намирници што може да се употреби е изработена од 300 D ткаенина во Оксфорд, цврста ткаенина, не е лесно да се оштети, лесна е да се носи и многу издржлива. 【Трајни и склопувачки】 Оваа торба за торбичка за купување корпи со 4 места за поддршка за да се одржи својата форма и исто така да се склопува за лесно складирање. 【Повторно користење и еколошки】 Една торба за еднократно купување е еквивалентна на 1000+ пати од користење на кеси за отстранување на пластика. Погоден за купување, патување, кампување и други прилики. 【Мулти-намена】 Оваа корпа е идеална за употреба како корпа за купување, корпа за ручек, корпа за пикник или корпа за складирање за складирање храна, играчки или други предмети за домаќинството, кујнски предмети и други мали предмети. Може да биде корпа за шопинг или корпа за складирање на домови. Име : Кошница за корпи за шопинг на пазарот со голем капацитет, голем капацитет, преклопување на тота, големина на торба : 22.4in/56x29x32cm Материјал : 300 D Оксфорд Клајс Капацитет : 50 литри Дизајн : 1. Цврст ремен на рацете, лесна за транспорт 2. Четири колони за поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка од четири колони за поддршка, четири колони за поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка, поддршка.