Едноставно и креативно стакло отпорен на топлина стакло чајник со инфузер филтер кинески кунг фу, пуер олонг чај чај 750 мл чај сад вода едноставна и креативна котел,
  • Неодамнешно

Едноставно и креативно стакло отпорен на топлина стакло чајник со инфузер филтер кинески кунг фу, пуер олонг чај чај 750 мл чај сад вода

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Издржлив материјал : Високо боросиликатно стакло, отпорно на топлина Чисто стакло го прави чајникот да изгледа стилски и модерно. Одличен подарок за вашето семејство или пријатели во секоја прилика, како што е роденден или фестивал. Лесен за употреба : Овој чајник со инфузер е целосен сет на комбинации, лесно одвојување за правење лабав чај и врела вода. И стаклениот чајник може да се примени за машина за миење садови, микробранова печка, електричен горилник, шпорет на гас, електричен керамички шпорет и шпорет на горење. Екстрафин не'рѓосувачки украдени цедилка. Во совршен чај нема лисја или мали честички што лебдат. За да можете навистина да уживате во пијалокот, лисјата треба да го дадат својот вкус, арома и боја и да не влегуваат во чашата. Нашиот чајник со инфузер и цедилка секогаш подготвува само совршени пијалоци. Премиум стакло чајник : стаклен сад за чај направен од тополичноста боросиликатно стакло и дојдете со филтер за инфузер од чај од не'рѓосувачки челик од одделение од храна, вашиот чајник за инфузија ќе биде ослободен од штетни хемикалии и пластично време.