Направете лесен држач за кафе, рингишпил, компатибилен со K-купови Keurig K-Pods, Организатор за складирање на решетки за countertop, метален дом и кујнски декор, капсула кафе-с
  • Неодамнешно

Направете лесен држач за кафе, рингишпил, компатибилен со K-купови Keurig K-Pods, Организатор за складирање на решетки за countertop,

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погоден организатор на кафе, компатибилен со Keurig K-Cups K-Pods Складирање на рингишпил има 42 парчиња кафе. Предно свртување, така што секогаш знаете каков вкус да изберете!. Премиум квалитетен комерцијален кафуле одделение Функционален домашен декор за вашата кафуле -кафуле -бар станица. Мерки за димензии 8 "x 8" x 16 ", доаѓаат целосно собрани со целата метална конструкција. Разговор парче навистина уникатно парче функционален декор. И телото и главата можат автономно да ротираат 360 степени. Погоден организатор на кафето, компатибилен со Keurig K-Cups K-Cups k -Под. Складирање на рингишпил има 42 парчиња кафе. Предно свртување, така што секогаш знаете каков вкус да изберете! Доаѓа целосно собрани со целата метална конструкција. Парче за разговор навистина уникатно парче функционален декор. И телото и главата можат автономно да ротираат 360 степени.