SLSFJLKJ хотел бања држач за ткиво на бања домаќинство бања флип водоотпорна кутија за тоалетна хартија и кутија за квадратно ткиво
  • Неодамнешно

SLSFJLKJ хотел бања држач за ткиво на бања домаќинство бања флип водоотпорна кутија за тоалетна хартија и кутија за квадратно ткиво

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кутијата за ткиво во бањата ви дава вистинска погодност на животот Процес на светлина, издржлив, подалеку од бледнее и 'рѓа, заоблени агли, спречување гребнатини. Врвниот водоотпорен дизајн, не ги навлажни хартиени крпи при туширање и плакнење и држете ги крпите од хартијата суви. Сокриен и закопан wallиден дизајн заштедува простор, убав и практичен специјален стил за хотелско инженерство. Погоден за различни стилови на домови, различни сценарија, удобни и практични. Кутијата за ткиво во бањата ви дава вистинска погодност на животот. Процес на светлина, издржлив, подалеку од бледнее и 'рѓа, заоблени агли, спречување гребнатини. Врвниот водоотпорен дизајн, не ги навлажни хартиени крпи при туширање и плакнење и држете ги крпите од хартијата суви. Сокриен и закопан wallиден дизајн заштедува простор, убав и практичен специјален стил за хотелско инженерство. Погоден за различни стилови на домови, различни сценарија, удобни и практични. Кутијата за ткиво во бањата ви дава вистинска погодност на животот. Процес на светлина, издржлив, подалеку од бледнее и 'рѓа, заоблени агли, спречување на гребнатини.