Историја и хералдирија Мери станала зелена цветна цветна цветна цветна цветна цветна цветница 16 x 14
  • Неодамнешно

Историја и хералдирија Мери станала зелена цветна цветна цветна цветна цветна цветна цветница 16 x 14

DEN 169.28

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер Забава, преклопна тота : Никогаш не бидете фатени без стилска компактна торба за тотали повторно! Нашите популарни торбички торби за девојчиња со фабрика се високо квалитетни, преклопливи тота што можете да ги чувате во вашата чанта, кутија за ракавици или џеб. Мултифункционална алатка за комунални услуги : Компактната торба за тота на Fab Girl е подготвена за сè-од патувања до ноќни престои, или како торба за ручек или торба за пикник. Исто така е одлична торба за „мама“ за да носи сè за децата. Еко-пријателски тота : Овој повторлив тота е идеален за намирници и шопинг-наместо хартија или пластична кеса што завршува во ѓубре, носете ги вашите добрите дома во стил со овој еколошки рамо. Персонализирана торба за тота : Секоја торба за рамо на тота има свеж мотив за дизајн со инспиративна или хумористична изрека, што ја прави идеална торба за подароци. Оваа торба со фабрика вели : „Марија - needed требаше херој, така што таа стана“. Практичен дизајн : силен и лесен за чистење, оваа мулти-обоена торба за тотари мери 15 ”широк од 16” високи од 4. 5 ”длабоко со капка од 9”, и уредно се склопува во компактен торбичка од 4 ”x 6” за крајна торбичка за крајна преносливост и погодност. Забава, преклопна тота : Никогаш не бидете фатени без стилска компактна торба за тотали повторно! Нашите популарни торбички торби за девојчиња со фабрика се високо квалитетни, преклопливи тота што можете да ги чувате во вашата чанта, кутија за ракавици или џеб. Мултифункционална алатка за комунални услуги : Компактната торба за тота на Fab Girl е подготвена за сè-од патувања до ноќни престои, или како торба за ручек или торба за пикник. Исто така е одлична торба за „мама“ за да носи сè за децата. Еко-пријателски тота : Овој повторлив тота е идеален за намирници и шопинг-наместо хартија или пластична кеса што завршува во ѓубре, носете ги вашите добрите дома во стил со овој еколошки рамо. Персонализирана торба за тота : Секоја торба за рамо на тота има свеж мотив за дизајн со инспиративна или хумористична изрека, што ја прави идеална торба за подароци. Оваа торба со фабрика вели : „Марија - needed требаше херој, така што таа стана“.