Декоративен само-леплив филм Д-Ц-фикс, чеша сива боја, ролна 26 x 78, 4-пакет
  • Неодамнешно

Декоративен само-леплив филм Д-Ц-фикс, чеша сива боја, ролна 26 x 78, 4-пакет

DEN 1126.56

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој декоративен само-лепен филм ги трансформира рамните површини и е безбеден за примена на wallsидови, кујнски шкафови, мебел, полици и повеќе создава уникатен, персонализиран изглед Филмовите D-C-Fix се идеални за реновирање на декор за дома DIY, што ги прави едноставни и достапни со потребната минимална опрема. Вклучува (4) 26 "x 78" ролни квадратни метри по ролна : 14,1 Дебелина : 0,11 mm отпорна на топлина до 70 C или 158 F. направен од винил/ПВЦ филм што го прави полесно чистење, е отпорен на вода и потрајни од традиционалното од традиционалното контакт хартија. Брз и лесен за инсталирање, само излупете и лепете, а потоа користете ги решетките за кастрење на задниот дел за прецизни мерења - целосно отстранливи без да оставите остаток. Декоративните самолепливи филмови D-C-Fix се збирка на прифатливи решенија за домашни декор, кои ви овозможуваат да промените изглед на која било мазна сува површина и да инспирирате сопствен дизајн со минимален напор. Филмовите без растворувачи на D-C-Fix се фалат со уникатни дизајни и обрасци што можат да се користат за преуредување на домови и канцеларии. Изразувајте ги вашите индивидуални идеи за дизајн брзо и лесно со примена на филмот директно на скоро секоја рамна површина за инстант, убави и долготрајни резултати.