Sugarchef мелени дијамантски вино стаклени решетки за countertop Креативна чаша решетката за сушење со 6 куки стојат за домашни додатоци за домашни ленти
  • Неодамнешно

Sugarchef мелени дијамантски вино стаклени решетки за countertop Креативна чаша решетката за сушење со 6 куки стојат за домашни додатоци за

DEN 639.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Држачот за вино со чаша е изработен од чаша, исполнет со блескав кршен дијамант за рачката, правејќи ја вашата решетка за вино со елегантен, сјаен и привлечен Решетката има квадратна основа која е доста стабилна и безбедна. Пондерираната база за заштита на виното од вина од висина кога виси стакло едната страна. Хоризонталните куки на горниот дел можат да држат до 6 чаши за вино. Исклучено за виси различни големини или видови чаши за вино. Решетката се состои од четири дела : квадратна база, кристално стакло столб, стаклена кука за вино и стаклена топка на горниот дел. Може лесно да се инсталира без никакви алатки, исто така лесно да се отстрани за заштеда на простор за вас кога не сте во употреба. Можете да ја ставите решетката на масата, во винскиот кабинет или на друго место каде е рамно. Благодарам на елегантниот изглед, може да биде и декорација за кујна, дом, хотел, ресторан и бар. Држачот за вино со чаша е изработен од чаша, исполнет со блескав кршен дијамант за рачката, правејќи ја вашата решетка за вино со елегантен, сјаен и привлечен. Решетката има квадратна основа која е доста стабилна и безбедна. Пондерираната база за заштита на виното од вина од висина кога виси стакло едната страна.