Headhunter
  • Неодамнешно

Headhunter

DEN 142.88

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Откако се разбуди од кома во стерилна болничка соба, Jackек Вејд сфаќа дека неговите спомени, неговиот идентитет, па дури и неговиот ум се украдени За да го поврати она што го изгуби мистериозно, Jackек мора да се качи на сивата потрага што ги става вештините за глава на тестот. Како Jackек или неговиот соучесник Ангела Стерн, мора да користите скришум тактика или вашиот арсенал на оружје за да се борите преку семето велосипедисти, трговски центри исполнети со гас и футуристички лаборатории. Откако се разбуди од кома во стерилна болничка соба, Jackек Вејд сфаќа дека неговите спомени, неговиот идентитет, па дури и неговиот ум се украдени. За да го поврати она што го изгуби мистериозно, Jackек мора да се качи на сивата потрага што ги става вештините за глава на тестот. Како Jackек или неговиот соучесник Ангела Стерн, мора да користите скришум тактика или вашиот арсенал на оружје за да се борите преку семето велосипедисти, трговски центри исполнети со гас и футуристички лаборатории. Опис на производот Запознајте го Jackек Вејд, Headhunter. По будењето од кома во стерилна болничка соба, Jackек сфаќа дека неговиот идентитет е украден. Вие мора да му помогнете да го врати она што тој мистериозно го изгубил додека се обидувал да го реши убиството на главниот службеник на мрежата на антикрија. Од велосипедисти за велосипедисти до трговски центри исполнети со гас, тоа е тактичка авантура каде скришум и шпионажа се единствениот начин да се преживее. Направено во САД. Оваа игра за лов на распродажба има најсовремена дејство на скришум : ќе се лизнате на wallsидовите, ќе погледнете околу аглите и ќе ги привлечете вратите на вашите непријатели одзади во целосна анонимност.