Херои на Гунстар - Сега генеза
  • Неодамнешно

Херои на Гунстар - Сега генеза

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

игра Лесно една од најголемите наслови на стрелање од секоја генерација, „Гунстар Херои“ постави нови стандарди за жанрот и помогна да се дефинира 16-битната генерација со својата неверојатна графика, преголем предизвик и интензивно ниво на дејствување. Не само што играта обезбеди еден од најприлагодливите системи за оружје наоколу, туку и се пофали со некои од најневеројатните шеф -ликови од временскиот период; Да не спомнувам прекрасен уметник стил и технолошка брилијантност што се совпаѓаат со неколку други.