Cutulamo Cards Cards Case, Anti Dust 12‑ in - 1 не -Toxic Protective Storage Cox Супер голем капацитет Деликатно чувство на допир со меѓуслојни дизајнирани за конзола за игри
  • Неодамнешно

Cutulamo Cards Cards Case, Anti Dust 12‑ in - 1 не -Toxic Protective Storage Cox Супер голем капацитет Деликатно чувство на допир со меѓуслојни

DEN 1454.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Супер голем капацитет, целосно решете ги проблемите да чувате многу карти за играчи за играчи Добро изработка, матна површина, нежно чувство на допир, компактно и исклучително. Усвојувајте супериорен ABS материјал, здрав, нетоксичен, без мирис и пријателски за животната средина. Заштитете ги картичките за игри од прашина и гребнатини, одржувајте организирана и лесна за продавница. Слојот за поставување со меѓуслојно дизајниран, со посовршена заштита, удобен за употреба. Супер голем капацитет, целосно решете ги проблемите да чувате многу карти за игри за играчи. Слојот за поставување со меѓуслојни дизајнирани, со посовршена заштита, удобен за употреба. Фино изработка, матна површина, нежно чувство на допир, компактно и исклучително. Усвојувајте супериорен ABS материјал, здрав, нетоксичен, без мирис и пријателски за животната средина. Заштитете ги вашите картички за игри од прашина и гребнатини, одржувајте организирана и лесна за продавница.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Game Card Case
Material:
ABS
Optional Color:
White, Blue, Black, Orange
Size:
Approx. 11.5 x 7 x 1.5cm/4.5 x 2.8 x 0.6in
Fitment:
Fit for Switch
Package List:
1 x Game Card Case :