Моши чудовишта - Нинтендо ДС
  • Неодамнешно

Моши чудовишта - Нинтендо ДС

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уживајте се во светот на Моши чудовишта! Најбрзорастечката онлајн игра во светот за деца ги претставува Моши чудовишта : Зоолошката градина Мошлинг на Нинтендо ДС Фали над 50 милиони играчи низ 150 земји во светот. Пронајдете, чувајте ги : Истражете ја волнената пустина во потрагата по ултра ретки мошли за да ги додадете во вашата зоолошка градина во Мошлинг!. Играјте кул мини-игри : Играјте ексклузивни мини-игри на Моши за да помогнете во зајакнувањето на нивото, расположението, здравјето и среќата на вашиот Мошлинг. Истражете го светот : Истражете ги сите нови области на градот Монстро, вклучувајќи ја и грижата за бебињата на Бастер, Глораматориумот и Стараркадата на Раагли. Отклучете ги наградите Moshi : Отклучете ги ултра ретки моши чудовишта награди, вклучувајќи достигнувања, трофеи и супер тајни предмети што треба да се отклучат во Moshimonsters. Уживајте се во светот на Моши чудовишта! Најбрзорастечката онлајн игра во светот за деца ги претставува Моши чудовишта : Зоолошката градина Мошлинг на Нинтендо ДС. Фали над 50 милиони играчи низ 150 земји во светот.