Ф-сина држач за ракави за рака за Sony PS Vita PSV-2000 GE
  • Неодамнешно

Ф-сина држач за ракави за рака за Sony PS Vita PSV-2000 GE

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис Овој производ го обезбедува Ger за цврсто да го зафати PSV 2000 Светлосна тежина и ергономски дизајн ја подобрува удобноста на ГИНГ. Може да го трансформира PSV во форма на контролер PS3. Willе биде полесно да комуницирате со конзолата PS3. Може да се трансформира на штанд, како и за тоа дека треба само да го прилагоди клипот во задниот дел. Така, можат да гледаат видео без приложување. Овој производ совршено одговара на PSV 2000. Сите копчиња- портите и функцијата се лесни за пристап. Додаток за време за подобрување на искуството на GING на PSV 2000.