За PS4 Slim - Game Grand GTA Theft и Auto PS4 или PS5 налепница за кожа за PlayStation 4 или 5 конзола и контролори Декал Винил ДУЦ -5573
  • Неодамнешно

За PS4 Slim - Game Grand GTA Theft и Auto PS4 или PS5 налепница за кожа за PlayStation 4 или 5 конзола и контролори Декал Винил ДУЦ -5573

DEN 344.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : Заштитете ја вашата конзола PS4 или PS5 совршено од нула, анти-судир и прашина или абразии Може да се користи и за покривање на постојните гребнатини или штети на конзолата и контролорите. Направено од високо квалитетен винил со дизајн со висока резолуција. Винил со висок квалитет излегува целосно чист ако некогаш одлучите да го отстраните, без кинење или остаток. Инсталирајте : Темелно исчистете ја површината. Ставете го на секое парче декорација. Нанесете топол воздух на површината на декларацијата за најдобар резултат (Забелешка : Може да се користи фен за да се зголеми адхезијата на лепилото). Забелешка : Производот се испорачува од Кина, така што ќе бидат потребни 15-25 дена за да пристигнат !!. Опис на производот : PS4 PS5 налепница на кожата Имаме целосни верзии како што се : PS4 Normal, PS4 SLIM, PS4 PRO, PS5 DISC, PS5 DIGITAL MODLE COLLESS SHICKER SKINCE за PS4 PS5 PLAYSTATION 4 PLAYSTATION 5 лесен за употреба и лепење. Лесно е целосно да се отстрани. Отстранлив лепило поддржан винил. Заштитете ја вашата конзола и контролорот од прашина и гребнатини. Декорирајте ги и разубавете ја вашата конзола и контролор одличен избор за подароци за компатибилност на пријатели за PS4 PS5 Play Station 4 Play Station 5 Пакет Вклучен : 1 x Поставете ја кожата на конзолата PS.