Обвивка За Зафат За Тетоважа со видеопуп, 6 парчиња Фосфор Розова Кохезивна Тетоважа За Еднократна Употреба Зафат За Зафат Еластична Завој Рачка За Зафат Цевка За Т
  • Неодамнешно

Обвивка За Зафат За Тетоважа со видеопуп, 6 парчиња Фосфор Розова Кохезивна Тетоважа За Еднократна Употреба Зафат За Зафат Еластична Завој Рачка

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Материјал] : обвивката за завој За Тетоважа е изработена од специјална еластична ткаенина Многу погоден за употреба како удобно перниче за намалување на вибрациите. Удобно, дише и не се лизга. Висока отпорност на вода, не е лесно да падне. [Пакетот Вклучува] : 6 парчиња лента за завој за тетоважа, секоја обвивка за завој за тетоважа со ролна 5см/2ин ширина, долга 4,5 м/177,1. [Широка Примена] : Капакот за Зафат За Тетоважа може да се завитка околу рачката на машината за тетовирање, што помага да се спречи лизгање на рачката и формира совршен дизајн на тетоважа и нема да остави лепливи предмети на рачката за тетовирање. Исто така се користи за истегнување, оток, болка и спортски обвивки. [Лесен За Употреба] : обвивката за покривање на тетоважата не бара употреба на клипови или сврзувачки елементи, а самолепливата лента го олеснува инсталирањето на зафатот за тетоважа. Ткаенината за истегнување на завој за еднократна употреба е многу мека и лесно може да се искине без ножици, што е многу лесна за употреба. [Гаранција] : Видеопупот е фокусиран на обезбедување висококвалитетни производи и првокласна услуга по разумна цена. 30 дена гаранција е обезбедена за вас.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе испратиме или вратиме.Капакот за Зафат за тетоважа може да се завитка околу рачката на машината за тетовирање за да се спречи лизгање на рачката и да се создаде совршена работа за тетовирање.