Игли за Пирсинг На Ушниот Нос-Autdor 100pcs Мешани Пирсинг Игли 12g 14G 16G 18G И 20g Шупливи Игли За Ушен Нос Папок Брадавица Усна Пирсинг Комплети Пирсинг Алатки Пирсинг Матери?
  • Неодамнешно

Игли за Пирсинг На Ушниот Нос-Autdor 100pcs Мешани Пирсинг Игли 12g 14G 16G 18G И 20g Шупливи Игли За Ушен Нос Папок Брадавица Усна Пирсинг

DEN 255.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПАКЕТИТЕ ВКЛУЧУВААТ-иглите за пирсинг се продаваат со мешани 100 парчиња шупливи игли од нерѓосувачки челик Мешани големини 12 G 14 G 16 G 18 G 20 G, секоја големина вклучува 20 парчиња пирсинг игли. ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ-иглите за пирсинг имаат решетки со јамка со стандардна должина за да одговараат на целиот пиштол за пирсинг, комплет за пирсинг, материјали за пирсинг. Иглите се шупливи, три-закосени и ласерски остри. СТАНДАРДНО ЧИСТЕЊЕ-Секоја Пирсинг Игла е 100% исчистена. Пакет печат со чист датум и чист датум на истекување. Сите шупливи игли се во индивидуализирано пакување. Професионално и безбедно. ШИРОКО СЕ користи-Пирсинг игли се вклопува за уво, нос, стомак, усна, веѓа, јазик, трагус, рук, лабрет, даит, брадавица, принцот алберт. Нема лоши реакции, само за еднократна употреба. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО-100% ветување за задоволство. Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни за Иглите За Пирсинг На Авторот. Само едноставно вратете го за целосно враќање или размена. Игли за Пирсинг На Ушниот Нос - Autdor 100pcs Мешани Игли ЗА Пирсинг 12g 14 G 16 G 18 G И 20g Шупливи Игли од Нерѓосувачки Челик кои се пакетите со Игли за Пирсинг што ги купувате? 100 парчиња Игли За Пирсинг Избрани Големини : 12g 14 G 16 G 18 G И 20 G (20 парчиња/големина) Кои Се Карактеристиките на Иглите за Пирсинг Autdor? - Пирсинг иглите се изработени ОД НЕРЃОСУВАЧКИ Челик 316Л.