Туш Пароброд Ароматерапија-Бомби За Капење Со Природни Состојки, Овошна Арома На Чајно Дрво Од Портокалова Боровинка, Слатки Туш Бомби Во Форма на Животно Со Есенц?
  • Неодамнешно

Туш Пароброд Ароматерапија-Бомби За Капење Со Природни Состојки, Овошна Арома На Чајно Дрво Од Портокалова Боровинка, Слатки Туш Бомби Во

DEN 879.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

?Мирис-Сативен : овој релаксирачки туш се топи ги содржи возвишените мириси На А-Сладок Портокал; Б-Чајно Дрво; Ц-боровинка Изберете еден и расипете се. ?Домашна Бања : Уживајте во секојдневното спокојство додека го истуширате стресот. Ставете една од вашите газирани тушеви во аголот на тушот и не потопувајте ја. Дишете полека и длабоко и уживајте во моментот. ?Супериорна Грижа За Себе : Нашите пароброд за туширање се направени без суровост со етерични масла, природни мириси и нудат пријатно силни мириси. Уживајте во придобивките од бањата за ароматерапија од дома. ?Најголемиот Подарок : Треба некои уникатни идеи за одмор подароци, порибување кутии за жени, или можеби само роденденски подароци за жени и мажи во вашиот живот? Нашиот производ за туширање е направен за секоја пригода. Гаранција за ПРОИЗВОДОТ-ние сме посветени на создавање висококвалитетни производи и услуги за вас. Ако имате какви било прашања во врска со производот, секогаш можете да не контактирате преку е-пошта. ЗИТИЈАНИ ќе ви обезбеди услуги и помош во рок од 24 часа.