Морска желка и пластично печатено капаче за туширање сатен хауб капаче за водоотпорни капачиња за бања еластична лента за истегнување на капачето за туширање на п?
  • Неодамнешно

Морска желка и пластично печатено капаче за туширање сатен хауб капаче за водоотпорни капачиња за бања еластична лента за истегнување

DEN 243.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Направен од висококвалитетен полиестерски материјал, двослоен водоотпорен, кој е пријателски за кожата, дише мек, не ја задави кожата и е лесен и преносен Задебелени материјали, потрајни. Перформанси на производот : Чувајте ја косата сува во туш за одлично време за бања и облечете ја додека маскирате и чистете лицето за да спречите нарушување на косата. Капакот за коса за туш не само што ќе донесе поголема погодност, туку и поголема убавина во вашиот секојдневен живот. Еластично јаже : Направено од висококвалитетна природна гума, има добра еластичност и отпорност на абење, еластичното јаже не е лесно да се пробие, а притисокот врз главата е многу помалку. Одговара на повеќето големини на главата и најдолгата природно густа коса. Применливо сценарио : Мултифункционално - Без разлика дали сте капење, нега на коса, шминка, чистење, готвење или нега на лицето, капачето за туширање може да ја заштити вашата коса од оштетување. Ова капаче за туширање обезбедува совршена комбинација на стил, удобност, совршена за густа или долга коса. Подарок : Оваа морска желка и пластична печатена капа за коса за туш е исто така совршен подарок за пријатели и семејство на разни фестивали како Божиќ, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на благодарноста, роденденот.