Капачиња За Мастило ЗА Тетоважа 100 ПАРЧИЊА, Додатоци За Тетовирање, Мали Средни Големи Опционални
  • Неодамнешно

Капачиња За Мастило ЗА Тетоважа 100 ПАРЧИЊА, Додатоци За Тетовирање, Мали Средни Големи Опционални

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Капачињата за мастило за тетоважа се дизајнирани со широк раб, што може да спречи истурање на пигментот Користете независно без држач/држач за чаши за мастило за тетоважа. Совршено за држење пигмент или мастило за тетоважа. Лесно се чисти и складира. Достапни се 3 големини, што е многу погодно за вас. Капачињата За Мастило За Тетоважа се изработени од висококвалитетен материјал, издржлив и одличен за употреба. Обезбедување квалитет : ние сме посветени да ви обезбедиме висококвалитетни производи и услуги. Ако имате какви било прашања во врска со ајлајнерот во боја, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, А ЗИТИЈАНИ ќе ви обезбеди задоволство по продажбата. Спецификација : име На Производот : капачиња за мастило За тетоважа. Големина на чаши : 9мм*8мм&13мм*11мм и 15мм*13мм, 3стилови за избор. }Пакет : 100 парчиња големина на мешавина.

✨Product name:
Tattoo ink caps.
✨Cups Size:
9mm*8mm&13mm*11mm&15mm*13mm, 3styles for choose.
✨Package:
100PC mix size.