Јамамото 3,5 'Јаматануки/тешка мека пластика/кафеава виолетова ламинат
  • Неодамнешно

Јамамото 3,5 'Јаматануки/тешка мека пластика/кафеава виолетова ламинат

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оригиналниот Yamatanuki ќе биде достапен во големина од 3,5 ”што тежи 5/8 мл Направено е од обичај „тешка“ мека пластична формула која овозможува да се риболов без бестежински, но сепак да се фрли одлично и да падне брзо. Ова го прави Yamatanuki неверојатна опција за превртување, кастинг и влечење, како и фрлање на риба на сонар со напред. 8-те бои се собрани од нашите добрите за да им дадат на риболовците прекрасна низа опции за привлекување риби, без оглед во какви услови се соочуваат. Оригиналниот Yamatanuki ќе биде достапен во големина од 3,5 ”што тежи 5/8 мл. Направено е од обичај „тешка“ мека пластична формула која овозможува да се риболов без бестежински, но сепак да се фрли одлично и да падне брзо. Ова го прави Yamatanuki неверојатна опција за превртување, кастинг и влечење, како и фрлање на риба на сонар со напред. 8-те бои се собрани од нашите добрите за да им дадат на риболовците прекрасна низа опции за привлекување риби, без оглед во какви услови се соочуваат.