Тимбока Прашка за Возрасни, Пиштол За Катапулт Од Не ' Рѓосувачки Челик За Лов И Стрелање, Дојдете со 3 парчиња Рамни Гумени Ленти…
  • Неодамнешно

Тимбока Прашка за Возрасни, Пиштол За Катапулт Од Не ' Рѓосувачки Челик За Лов И Стрелање, Дојдете со 3 парчиња Рамни Гумени Ленти…

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

®Удобно За Држење Интегрираната рачка Од Нерѓосувачки челик со штитници за раце што не се лизгаат обезбедуваат подобра стабилизација и триење. ●Прецизно Снимање●точки за Насочување печатење на прашка за целна референца. Надградете ја торбичката со две централни дупки за лесно центрирање на муницијата. €Моќни Бендови●оваа лента со дебелина од 0,8 мм може да се протега до 65 инчи/ 165 см кога се користи, обезбедувајќи моќно снимање за да се достигне понатамошен опсег. ●Лесен За Инсталирање ● Потребна ви е само паричка за да ги олабавите завртките, а потоа поправете ја лентата во прашката. Пакетот вклучува прашка, 3 парчиња ленти и кутија за складирање. ●Широка апликација●Пренослив дизајн совршен за игри со стрелање, лов на отворено, обука за стрелање, одбрана на отворено итн. Исто така совршен за колекции и подароци. - Прашка Шут Материјал : Цврст Нерѓосувачки Челик.