Qinwuwu xxhong 4 парчиња шатор за риболов мраз, спирални вежбаат нокти за мраз риболовци, риболов засолниште за засолниште за засолниште за нокти мраз Аугер вежба за кампу
  • Неодамнешно

Qinwuwu xxhong 4 парчиња шатор за риболов мраз, спирални вежбаат нокти за мраз риболовци, риболов засолниште за засолниште за

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Изработено од високо одделение од не'рѓосувачки челик и висококвалитетна пластика, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, не е лесен за носење Дизајн : Ледениот аугер е Y-тип и може да се управува рачно или електрично. Електричниот режим бара само-опремена адаптер за поврзување на вежбата за мраз со електричната вежба за употреба. Мулти-намена : Бит за вежбање на мразот на спирална шема може да се користи за вежбање на мраз, дупчење дрвени табли, поддршка за риболов шипки, фиксирани шатори, итн. Карактеристики : Оваа алатка е лесна, лесна за носење, може да биде рачно или електричен, многу погоден, многу погоден за риболов, кампување и други активности на отворено. Тоа е одличен подарок за ентузијасти на отворено. Големина (L*H) : 19. Материјал : Изработено од високо одделение од не'рѓосувачки челик и висококвалитетна пластика, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, не е лесен за носење. Дизајн : Ледениот аугер е Y-тип и може да се управува рачно или електрично. Електричниот режим бара само-опремена адаптер за поврзување на вежбата за мраз со електричната вежба за употреба. Мулти-намена : Бит за вежбање на мразот на спирална шема може да се користи за вежбање на мраз, дупчење дрвени табли, поддршка за риболов шипки, фиксирани шатори, итн.