Јо-Зури Р 3 Д во крајбрежје на TwitchBait Color mm 2 '
  • Неодамнешно

Јо-Зури Р 3 Д во крајбрежје на TwitchBait Color mm 2 '

DEN 187.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кука за напојување со моќност Заврши 3Д призма. Остри перформанси на стрелање. Внатрешен лист за холограм. Брз одговор со фиксен пондериран центар. Кука за напојување со моќност. Заврши 3Д призма. Остри перформанси на стрелање. Внатрешен лист за холограм. Брз одговор со фиксен пондериран центар. 3 D мамката за ситници на Twitch е бавно тонејќи тврда мамка со одлична рамнотежа за брзо започнување на дејствување околу покритието. Дизајниран да биде риболов во плитка вода 3Д мамката за ситници на грч е исклучителен избор за риболов трева станови, барови од остриги или работни корита по должината на плажата. Јо-Зури го патентираше 3Д призма финиш испраќа светкави светлина што рибите можат да ги видат од големо растојание. Внатрешниот лист за холограм никогаш не се истроши и продолжува да трепка дури и кога чистото тело е изгребано. Длабоката телесна форма огледало разновидност на мамки што ги насочуваат највисоките предатори, вклучувајќи ги и навојките, пилихардите и бункерот со кикирики.