Ох! Ag Auto Gaff Fishber Rish
  • Неодамнешно

Ох! Ag Auto Gaff Fishber Rish

DEN 361.28

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Должина на пакетот : 16,51 см Ширина на пакетот : 14. Висина на пакетот : 1,524 см. Тип на производ : Опрема за риболов. Должина на пакетот : 16,51 см. Ширина на пакетот : 14. Висина на пакетот : 1,524 см. Тип на производ : Опрема за риболов. Чистиот сигурен начин за ракување со риба. Алуминиум автоматски риба.