Balanzze 6pcs брод голема игра длабоко море риболов мами туна марлин ајкула риболов мамка смола октопод лигњи здолниште со бионичко тролање за мами за ваху солена вода т?
  • Неодамнешно

Balanzze 6pcs брод голема игра длабоко море риболов мами туна марлин ајкула риболов мамка смола октопод лигњи здолниште со бионичко тролање

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Детали за производот : 6,5 инчи / 9 инчи Вклучува шест популарни бои прикажани на сликата; Куките се изработени од куки со јаглероден челик со висок 7/0. Дизајн : Со симулиран дизајн на лигњи, 3Д холографски очи, брилијантни бои и реална форма што е привлечна за секоја риба. Материјал : Кристална глава со тешки здолништа за да ја заштити куката од плевели, за да можете среќно да уживате во вашето време на риболов. Целни видови : Марлин, едриличар, туна, скуша, златна рипка, loveубовна риба, делфинфи, баракуда, вахо и која било риба од игра што може да плива. Гаранција : Кога имате какви било проблеми или прашања, ве молиме контактирајте со нас директно, ние ви нудиме целосен опсег на услуги на клиентите, ќе ги решите сите ваши проблеми.