Кафето Е Подобро со Пријателите Женски Меморијален Ѓердан Од Ѓердан Во Облик На Срце Во Форма На Срце Накит За Сувенири Од Домашно Милениче Куче Мачка Пепел
  • Неодамнешно

Кафето Е Подобро со Пријателите Женски Меморијален Ѓердан Од Ѓердан Во Облик На Срце Во Форма На Срце Накит За Сувенири Од Домашно Милениче Куче

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ѓердан со Посебно Значење : овој накит е совршен за да ја спомените вашата сакана засекогаш и да ја држите вашата сакана блиску до вашето срце во секое време } Детали за пакетот : накит за кремирање, 1,6" * 0,9 " совршена големина. Со една минијатурна инка и цврст челичен игла. Помогнете му на тагуваниот пријател или сакана личност да се сети на нивното посебно милениче со овој прекрасен накит од пепел од миленичиња. + Накит за кремирање миленичиња : тоа може безбедно да собере дел од пепелта на вашето домашно милениче внатре. Ова е начин да го имате вашето домашно милениче блиску до вас со носење на приврзокот или со ставање во близина на урната во која се наоѓа остатокот од пепелта на вашите миленици. `+ Миленичиња загуба споменици подароци. Совршено за да го спомените вашиот крзнен пријател засекогаш. Можете да го чувате вашето сакано милениче блиску до вашето срце во секое време. Тоа е исто така значаен и внимателен подарок за вашите најблиски На Годишнини,Роденден.