Јас Сум Сакан Ѓердан Од Домашно Милениче Персонализиран Држач За Пепел Срце Спомен Приврзок Спомен Накит Прилагодено Уникатен Сувенир За Подароци
  • Неодамнешно

Јас Сум Сакан Ѓердан Од Домашно Милениче Персонализиран Држач За Пепел Срце Спомен Приврзок Спомен Накит Прилагодено Уникатен Сувенир

DEN 1060.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

легура Произведено во САД Или Увезено. Големина-приврзокот за домашно милениче во форма на срце има димензии 0,9 "х 1,6" и доаѓа на ѓердан од 27,6 инчи. Материјал-персонализираниот ѓердан за спомен е направен од силна и издржлива легура со мазен материјал за долгорочно носење. Сеќавање-уникатен ѓердан за поставување на пепелта на куче оној што починал, како да е сеуште со вас, многу незаборавно. Прилагодено ѓердан од урна За Миленичиња е погоден за носење и употреба на луѓе со домашни миленици. Може да се користи и како подарок за добар пријател или член на семејството. Тоа е многу внимателен и практичен подарок. Лесен За Носење-прилагодениот приврзок за урна за миленичиња има игла за инка, што го олеснува полнењето со пепелта на вашето сакано милениче. Ѓерданот доаѓа со прилагодлив дизајн и лесно може да се прилагоди на удобна должина на носење.