Ретро Бран Слон Фламинго Печатени Миленичиња Урна Ѓердан За Пепел Кремирање На Срцето Накит Меморијален Приврзок Држач За Пепел За Куче Мачка
  • Неодамнешно

Ретро Бран Слон Фламинго Печатени Миленичиња Урна Ѓердан За Пепел Кремирање На Срцето Накит Меморијален Приврзок Држач За Пепел За Куче

DEN 271.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

легура Произведено во САД Или Увезено. Материјал : овој смешен ѓердан од урна за миленичиња е направен од легура,издржлив е,мазен и удобен за носење,во него можете да ја ставите и пепелта на вашето починато милениче,што е многу незаборавно. Лесен За Употреба : овој накит за кремирање миленичиња е лесен за употреба, со вградена инка и неотстранливо капаче за безбедносна завртка,можете да ставите крзно од миленичиња, пепел од миленичиња,парфем,почва на гробишта,тајни,цвеќиња во приврзокот. Ѓердан за Кремирање миленичиња : ѓерданот за кремирање значи дека можете да додадете малку пепел,крзно,информации,од пепелта на вашето сакано милениче во приврзокот, носењето е како таму каде што е, а тие спомени од љубовта никогаш нема да исчезнат. Повод : ѓердан од урна за држач за пепел за домашни миленици може да се носи на вашето тело,или да се стави околу ретровизорот на вашиот автомобил,или каде и да сакате да го ставите, за да можете да останете со вашето сакано милениче каде и да одите.