Обнова на мачки, потс, абсорбента на пот, постоперативна костум за мачка спречете го дизајнот на копчето за лижење за мачки
  • Неодамнешно

Обнова на мачки, потс, абсорбента на пот, постоперативна костум за мачка спречете го дизајнот на копчето за лижење за мачки

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заштита на рани : Тужбата за обновување на миленичиња опфаќа голема површина, ефикасно спречувајќи го вашето домашно милениче да ја лиже раната и да ја намали желбата за лижење Ткаенина за дишење : костум за обновување на мачки е апсорбиран на пот, дише и ладно, така што миленичињата можат да го носат долго време без да бидат затнат. Дизајн на копчиња : костум за обновување на мачиња е дизајниран со надградено копче за да се каже збогум на секундарните повреди предизвикани од лепење на крзно. Удобно вклопување : Костумот за завој за обнова на мачки точно одговара на телото на вашето домашно милениче и го спречува да се пробие бесплатно, што го прави удобно да се носи. Микро -лента за истегнување : Постоперативната костум на мачката е направена со лента за микро истегнување и е за маснотии и тенки мачки. Заштита на рани : Тужбата за обновување на миленичиња опфаќа голема површина, ефикасно спречувајќи го вашето домашно милениче да ја лиже раната и да ја намали желбата за лижење. Ткаенина за дишење : костум за обновување на мачки е апсорбиран на пот, дише и ладно, така што миленичињата можат да го носат долго време без да бидат затнат. Дизајн на копчиња : костум за обновување на мачиња е дизајниран со надградено копче за да се каже збогум на секундарните повреди предизвикани од лепење на крзно. Удобно вклопување : Костумот за завој за обнова на мачки точно одговара на телото на вашето домашно милениче и го спречува да се пробие бесплатно, што го прави удобно да се носи. Микро -лента за истегнување : Постоперативната костум на мачката е направена со лента за микро истегнување и е за маснотии и тенки мачки.

Item Type:
Cat Recovery Suit
Material:
Gauze Cotton
Package List:
1 xCat Recovery Suit: