Надградени Дрвени Кревети За Мачки Затворена Пештера За Мачки Мали Кафези За Кучиња Домашен Гајба За Миленичиња Со Чинии За Хранење Стојат
  • Неодамнешно

Надградени Дрвени Кревети За Мачки Затворена Пештера За Мачки Мали Кафези За Кучиња Домашен Гајба За Миленичиња Со Чинии За Хранење Стојат

DEN 319.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

€Соодветна Големина Q димензијата На нашата симпатична куќа за мачки е 12,4"(L) x 12,4"(W) x 13,8 " (H), доволно простор за мачка и разни мали животни да играат, да се кријат, да се одморат и да спијат во неа ●Издржлива Структура●Изработена од висококвалитетни обработени штици, третман СО УВ боја, здравје во мирис и издржлив во материјалот, материјалот на куќата за мачки е мазен во рабовите, безбеден за вашата мачка и многу други мали животни за играње. ●Лесен Дизајн●шупливиот прозорец и декорацијата на стапалото во форма на цртан филм се слатки, на вашите мачки и кучиња ќе им се допадне многу, а исто така ја зголемува циркулацијата на воздухот.Сад стојат со 2 чинии од нерѓосувачки челик дозволете миленичето да ужива во оброкот во секое време. ●Лесно Се Чисти●лесно се чисти и при расклопување. При дизајнирање, посветуваме посебно внимание за да избегнеме празнини и агли што не можат лесно да се исчистат или расклопат.