Симпатична Мачка Куче Мачка Кревет Перат Гајба Миленичиња Кревет Анти-Лизга Удобно Куче Одгледувачница Гајба Мат За Големи Средни Мали Кучиња Мачка, 18 х 24 Инчи
  • Неодамнешно

Симпатична Мачка Куче Мачка Кревет Перат Гајба Миленичиња Кревет Анти-Лизга Удобно Куче Одгледувачница Гајба Мат За Големи Средни Мали Кучиња

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

?●ОТПОРНИ КРЕВЕТИ за КУЧИЊА ● - Кратката пената е на врвот на креветот за кучиња, обезбедувајќи луксузна удобност додека не е лесно да се залепи крзното на миленичето, без пролевање Креветот за миленичиња е доволно силен за да ги издржи гребнатинките на вашето домашно милениче, но не е отпорен на џвакање.И нашиот кревет за кучиња е неверојатно мек, нежен за носот и шепите, го поддржува пршленот на вашето домашно милениче, обезбедувајќи му на вашето домашно милениче удобен простор за мирен сон. ?€ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ КРЕВЕТИ ЗА КУЧИЊА за ГОЛЕМИ КУЧИЊА ● - Кревет За Кучиња Среден, 24х36инч/60, 9х91, 4см; Кревет За Кучиња Мал, 18х24инч/45, 7х60, 9см.Креветот за кучиња и креветот за мачки работи одлично како самостоен кревет за миленичиња или може да се користи во гајба за кучиња долга 18 инчи/24 инчи за да се создаде удобно милениче home.It со отворен дизајн, погоден за одмор на домашните миленици, доволно голем простор за миленичињата да ги менуваат положбите за спиење. ?●100% КРЕВЕТ за ГАЈБА за КУЧИЊА што МОЖЕ ДА се ПЕРАТ. - Душеците Од Материјал Од Руно Од Ткаенина Овозможуваат И Машинско И Рачно Перење Во Ладна Вода, Нежен Циклус и Сушење На Паѓање. Подлогата За Гајба Ќе Ја Врати Оригиналната Форма По Многу Пати Циклуси на Перење.Дозволете вашите миленици да уживаат во кревет за дишење, чист и хигиенски гајби. ?●ДИЗАЈН на нелизгачки ПОДЛОГИ ● - овој кревет за гајба за кучиња опремен со надградба НА дното ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ И ГРЕБЕЊЕ, спречува движење на вашата подлога за одгледувачница за кучиња кога вашето домашно милениче ќе стапне или исклучи, тие ќе се чувствуваат сигурно и среќно. ?●ПОВЕЌЕКРАТНА употреба-овој кревет за Миленичиња може да се користи како кревет за гајба, одгледувачница, кревет во кафез,перница за кучиња,перница за кучиња, без разлика на отворено или indoor.It исто така погоден за сите сезони.Направете вашите миленици да имаат удобен и домашен кревет во секое време.Креветот за гајба за кучиња дефинитивно ќе додаде повеќе визуелно уживање и за вас и за вашиот симпатичен. Тоа не е само кревет за миленичиња, туку повеќе добар прекинувач за расположение наутро.