Палма Лист Море Плажа Миленичиња Урна Ѓердан Кремирање Срце Приврзок Спомен Накит За Кучиња Мачки Пепел Жени
  • Неодамнешно

Палма Лист Море Плажа Миленичиња Урна Ѓердан Кремирање Срце Приврзок Спомен Накит За Кучиња Мачки Пепел Жени

DEN 271.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

☁ €Квалитет€ : овој накит за кремирање е изработен од висококвалитетна легура држачот за пепел за печатење шепа ќе биде посебен начин да го задржите вашиот пријател да биде тука со вас ☁ €Карактеристики€ : Изработен Од висококвалитетна легура, овој ѓердан од урна е без избледување, без оцрнување, хипоалергично, водоотпорно и високо полирано. 【●Носете€ : ѓерданот за кремирање е дизајниран да држи пепел од урна за домашни миленици, мала количина на сакана пепел, почва, специјални пораки, коса, парфем итн. Наполнете го со се што ве потсетува на некаде, некој или нешто посебно. 【€Подарок} : Дојдете Во извонреден ѓердан box.It на исто така значаен и внимателен подарок за вашите најблиски на внимателен подарок за семејството и пријателите да ги негуваат најблиските На Денот на Благодарноста Или Божиќ. Овој спомен спомен не е само контејнер за чување спомени, тој е сведок на љубовта.