Меморијална Галерија Ssp040a Премиум Нерѓосувачки Челик Бесконечност Мушка Кремирање Миленичиња Накит
  • Неодамнешно

Меморијална Галерија Ssp040a Премиум Нерѓосувачки Челик Бесконечност Мушка Кремирање Миленичиња Накит

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Квалитетен накит за кремирање од светски водечки дизајнер/продавач Премиум нерѓосувачки челик, хипоалергична легура без никел. Исклучително вклопување и завршница. Ултра-безбедни кауции и затворачи. Дискретниот скриен шуплив центар држи пепел, прецизното затворање на завртката на машината ја одржува скапоцената содржина безбедна. Доаѓа со бесплатен Црн Сатенски кабел, комплет за полнење и упатства за полнење. Целиот накит за кремирање не е направен ист. Ова квалитетно парче накит за кремирање е дизајнирано и произведено од Меморијалната Галерија, водечки дизајнер и производител на накит за кремирање ширум светот. Секое парче се одликува со исклучително вклопување, завршница и квалитет, со ултра-безбедни кауции, затворачи и синџири. Шупливиот простор во внатрешноста на секое парче е дискретно запечатен со прецизна машинска завртка. Сите парчиња накит За кремирање На Меморијалната Галерија доаѓаат со бесплатен црн сатенски кабел, комплет за полнење и упатства за полнење.