Самозагревање Мачка Кревет-Мека Голема Куче Кревет Миленичиња Мат Перница Кошница Перница 4 за Мали Средни Маче Куче Мачка Домашно Милениче Снабдување
  • Неодамнешно

Самозагревање Мачка Кревет-Мека Голема Куче Кревет Миленичиња Мат Перница Кошница Перница 4 за Мали Средни Маче Куче Мачка Домашно

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : полиестер или руно 100% висок квалитет и производите се изработени од ултра мека екстравагантна ткаенина Тоа го прави вашето домашно милениче удобно и релаксира. Дизајн : Прекрасна Душек За Кревет За Миленичиња За Кученце За Мали Мачки. Здрава и мека во светла боја. Креативната куќа за миленичиња во форма на мед им дава на миленичињата поголема безбедност и ги одржува миленичињата топли во студените денови. Лесно за перење/чистење : куќата за миленичиња се пере во машина без да се протега надвор од форма и делува како мека гајба што го прави патувањето едноставно. Широка примена : Повеќекратна употреба, купишта, ја стимулира желбата на мачките да истражуваат. Идеално место за вашите мали миленици, безбедно и топло, нудејќи им најдобар сон. Гаранција за безбедно задоволство : веруваме дека одличниот квалитет на производот треба да биде достапен за секого, и наша мисија е да се осигураме дека ќе ги добиете и најквалитетните производи и најдобрата достапна грижа за клиентите.