ГЕТИФИ Смирувачка Јака За Мачка Смирувачка Феромонска Јака Олеснување На Анксиозноста 2 Пакет + Странична Јака За Подароци Со Најважни Ѕвона
  • Неодамнешно

ГЕТИФИ Смирувачка Јака За Мачка Смирувачка Феромонска Јака Олеснување На Анксиозноста 2 Пакет + Странична Јака За Подароци Со Најважни Ѕвона

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

60 дневно ослободување : Добијте смирувачка јака За Мачки и мачиња ослободува феромони до 60 дена Безбедно е стрес, анксиозност и страв. Медицински Причини. ** Ве молиме имајте предвид дека ако мачката има проблеми со мокрењето, т. мачката не може нормално да уринира или уринира (знаците може да вклучуваат напрегање за мокрење без да помине урина или без да помине нормален проток на урина, со или без вокализација при мокрење) тие би можеле да имаат уринарна "блокада" – ова е итна медицинска помош . "Блокираното" мокрење е генерално проблем поврзан повеќе со машките мачки и може да биде фатално. Ве молиме посетете го вашиот ветеринар веднаш ако се сомневате дека вашата мачка може да биде блокирана.