Жолта Куче Дизајн Стандард Лесно-Предвремени Пет Јака, Сланина &засилувач; Јајца, Чаша 4 - 9
  • Неодамнешно

Жолта Куче Дизајн Стандард Лесно-Предвремени Пет Јака, Сланина &засилувач; Јајца, Чаша 4 - 9

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

УПОТРЕБА : НАПРАВЕНО ЗА АКТИВНИ КУЧИЊА -100% мазен издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција Одлично за кучиња на отворено, водни кучиња и службени кучиња. Машина за перење и отпорни на временски услови. Овие јаки за кучиња се поддржани од Дизајнот На Жолто Куче. Вашиот производ е покриен 365 Дена од кршење, дефекти, избледување, па дури и џвакање!. АМЕРИКАНСКА СОПСТВЕНОСТ. АМЕРИКАНЕЦ ОПЕРИРАШЕ. - Произведено Од почеток до крај Од Жолто Куче Дизајн Ад. Во Гринсборо НЦ со некои глобални материјали. Семејството е во сопственост и работи од 2000 година. Ние ја цениме вашата поддршка од нас базирани бизниси. МАТЕРИЈАЛОТ не е налепница, налепница или друга површна апликација. КУПЕТЕ ГО КОМПЛЕТОТ - Сите Јаки За Кучиња Со Жолт Дизајн На Кучиња се достапни во соодветни каишки, ремени, спојки, Тренери За Нокшир За Ѕвончиња За Кучиња, а понекогаш дури и приврзоци за клучеви!.