Friendshill JW-473-132 Магнетски Изакајамијак Калико мачки разгледување, Јапонија, влезен сувенир, портокал, 2,6 x 3,8 инчи
  • Неодамнешно

Friendshill JW-473-132 Магнетски Изакајамијак Калико мачки разгледување, Јапонија, влезен сувенир, портокал, 2,6 x 3,8 инчи

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 6,7x9 Симпатична животинска магнет. Држете го на вашиот фрижидер и користете го. Исто така, прави одличен мал подарок за вашите пријатели. Дизајнот е инспириран од Јапонија, што го прави совршен подарок или сувенир за странци. Симпатична животинска магнет. Држете го на вашиот фрижидер и користете го. Исто така, прави одличен мал подарок за вашите пријатели. Дизајнот е инспириран од Јапонија, што го прави совршен подарок или сувенир за странци.