Американско Знаме За Оружје Ѓердан Од Домашно Милениче За Кучиња Мачки Пепел Спомен Приврзок Накит За Мажи Жени Со Комплет За Полнење
  • Неодамнешно

Американско Знаме За Оружје Ѓердан Од Домашно Милениче За Кучиња Мачки Пепел Спомен Приврзок Накит За Мажи Жени Со Комплет За Полнење

DEN 271.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

А миленичиња загуба споменици подароци Совршено за да го спомените вашиот крзнен пријател засекогаш. Можете да го чувате вашето сакано милениче блиску до вашето срце во секое време. Нашиот ѓердан е изработен од легиран материјал, цврст и издржлив, мазен материјал. Овој накит е совршен за да ја спомените вашата сакана засекогаш и да ја држите вашата сакана блиску до вашето срце во секое време. Детали за пакетот : накит за кремирање, 0,9" * 1,6 " совршена големина. синџир + инка игла. Помогнете му на тагуваниот пријател или сакана личност да се сети на нивното посебно милениче со овој прекрасен накит од пепел од миленичиња. Накит за кремирање миленичиња : тоа може безбедно да собере дел од пепелта на вашето домашно милениче внатре. Ова е начин да го имате вашето домашно милениче блиску до вас со носење на приврзокот или со ставање во близина на урната во која се наоѓа остатокот од пепелта на вашите миленици.