Лунарно Ќебе За Фрлање Животни, Маче Во Шепи Од Хартиена Дупка Разиграна Слика За Домашно Милениче Од Шкотска Мачка, Акцент На Фланелен Руно Парче Мек Капак На Кауч?
  • Неодамнешно

Лунарно Ќебе За Фрлање Животни, Маче Во Шепи Од Хартиена Дупка Разиграна Слика За Домашно Милениче Од Шкотска Мачка, Акцент На Фланелен

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот Мерења-60 "х 80" лесно и пријатно ќебе за фрлање за софа, канцеларија, кауч и кревет. НАПРАВЕНО од - %100 полиестерско ултра меко фланелно руно. Може да се користи за вашите миленици и сите членови на вашето семејство. КАРАКТЕРИСТИКИ-Обезбедува топол капак додека има мек и нежен допир. Погоден за сите сезони. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ-Ладен циклус, висат за да се исушат. Со соодветна грижа БЕЗ ИЗБЛЕДУВАЊЕ и БЕЗ КИНЕЊЕ. ПЕЧАТЕНО-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Само едната страна е испечатена.