Платина Миленичиња Тешки Куче / Мачка Сад, 1 Литар, Полноќ Црно
  • Неодамнешно

Платина Миленичиња Тешки Куче / Мачка Сад, 1 Литар, Полноќ Црно

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вистинска големина : Еден Среден (1 литар/32 мл) Сад #1 продажба на сад за миленичиња обложен со прав. Нетоксична конструкција од нерѓосувачки челик. Чип, ' рѓа и бледнее отпорни. Убавината на секој платина Миленичиња тешки нерѓосувачки челик мачка/куче сад оди под својата брилијантна површина. Нашиот комерцијален процес на обложување во прав ја трансформира нашата чинија од нерѓосувачки челик во убава, како и отпорна на чип, ' рѓа и избледување. Вистинската големина ќе обезбеди вашето домашно милениче да добие соодветна количина храна за оптимална кондиција и здравје. Платинести Миленичиња, #1 продажба на сад за миленичиња обложен со прав за шарениот живот на вашето домашно милениче.