Лулуадорн Мини Кремирање Урна За Човечка Пепел Мажи Жени Семејни Пријатели Куче Мачка Миленичиња Меморијален Подарок За Погреб Ќе Те Носам Со Мене Додека Не Те Вид
  • Неодамнешно

Лулуадорн Мини Кремирање Урна За Човечка Пепел Мажи Жени Семејни Пријатели Куче Мачка Миленичиња Меморијален Подарок За Погреб Ќе Те Носам

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мини Урна За Врежана Пепел : ќе те носам со мене додека не те видам повторно Совршен за неколку пепел од најблиски, прамен крзно, коса, нечистотија, песок, цвеќиња, масло за ароматерапија, парфем или што е вредно за вас. Урна за мала големина : 41х30х30 мм; 1, 6х1, 2х1, 2 инчи. Изработени од нерѓосувачки челик, цврст, индурат, завртка на капачето за затворање со водоотпорен. Водоотпорен декоративен погреб пепел урни со комплет за полнење лажица и кадифена торба за складирање. Обезбедуваме разни видови моден накит, како што се шарм на нараквици, обетки со обетки, обетки со капки, кожни нараквици, женски нараквици, прстени со прсти, ѓердан со ознаки за кучиња, женски ѓердани, нараквици со манжетни со почетни букви, ѓердани со почетно име, ѓердани со хороскопски ѓердани, нараквици за медицинска ИДЕНТИФИКАЦИЈА, нараквици За Аутизам, безбедносен синџир за нараквица, тиркизни нараквици, синџир за закуски за нараквици, машки ѓердани, мини урна за кремирање, среќни нараквици, среќно јаже, нараквица за сурфер, нараквици за пријателство, нараквици за сестринство, кубен шарм на цирконија, шарм, шарм монистра, гамер за вратот, магична маска, носење ГЛАВА. Нашиот шарм за нараквици компатибилен со нараквици за шарм Пандора и повеќето видови нараквици, обезбедувајќи различен избор на шарм за нашите следбеници.